Yhteystiedot

Mittalinja A1 Oy

Takkointie 7, 03600 Karkkila
Käyntiosoite: Naapurinkuja 1, 01670 Vantaa
Puh: 0400 460872
Sähköposti info@mittalinja.fi
Y-tunnus: 2305871-5

Tarjouspyyntö

Henkilöstö

Ari Piiroinen

0400 460872
ari.piiroinen@mittalinja.fi
Toimitusjohtaja, mittaustyönjohtaja

Juha Kosonen

040 6538225
juha.kosonen@mittalinja.fi

Sami Piiroinen

040 6538095
sami.piiroinen@mittalinja.fi

Iida Romo

040 714 2998
iida.romo@mittalinja.fi

Antero Torssonen

antero.torssonen@mittalinja.fi
UAV-lennot sekä laserskannaukset

Laskutus ja reskontra

  • Tiliporras Uusimaa Oy
  • www.tiliporras.fi
  • Tammelantie 8, 03600 Karkkila
  • Niina Lindroth
  • 010 202 1111
  • niina.lindroth@tiliporras.fi

Laskutustiedot

Käytämme ostolaskujen sähköistä käsittelyä ja verkkolaskujen vastaanottoa tehostaaksemme toimintaamme. Verkkolaskuoperaattorinamme toimii Maventa Oy.

Verkkolaskutustietomme ovat:

Nimi: Mittalinja A1 Oy
Y-tunnus: 2305871-5
Verkkolaskutusosoite: 003723058715

Välittäjätiedot

Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on: 003721291126

Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on: DABAFIHH

Voimme ottaa verkkolaskujen mukana myös laskun kuvatiedoston sekä muita liitteitä PDF-muodossa.Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse tämän linkin takaa löytyvän ohjeen mukaisesti.